Karel Kunc, Slavonice - palubky a izolace

Apartmány Česká Kanada

Apartmány Česká Kanada

Firma Karel Kunc je známá svými obchodními a ubytovacími aktivitami v oblasti jižní Moravy a České kanady. Od začátku 90.let jsou ve Slavonicích provozu apartmány Česká Kanada v budově tohoto penzionu. Sídlo firmy a prodejna palubek a plotovek je ve Slavonicích a firma prodává též stavební izolační materiály a palivové dřevo na zimu a do krbu.

Cyklotrasy v České Kanadě

Apartmány Česká Kanada Karel Kunc Slavonice jsou velmi pěkně obhospodařované a poskytují poutníkům kvalitní ubytování pro rodiny s dětmi i individuální jedince. V okolí penzionu jsou pěkné cyklotrasy a stezky pro cyklisty - do Radíkova, do Nové Bystřice nebo na hrad Landštejn. Každý cyklista si zde vybere.

Mezonetový apartmán

Apartmán dvoupatrový má spodní část s obývací kuchyňkou a nahoře se nachází postele pro spaní. V kuchyňce je povinná prostorná lednice, rychlovarná konvice na čaj, dvouplotýnkový vařič a příbory. Ubytování Slavonice v tomto penzionu který vede Karel Kunc se ženou poskytuje vyjímečné pohodlí.

Ukázka vnitřního vybavení pokojů Pokoj, televize


Apartmány Česká Kanada v budově penzionu Kunc u staré zástavby

Podkrovní apartmán

Apartmán ve druhém patře pod střechou

Tento apartmán je umístěn v horních patrech penzionu a prostorech, je obložen světlým dřevem a je útulný. Tyto prostory obsahují dvoulůžkové pokoje a jednolůžkový pokoj. Pokoje mají společnou koupelnu a toaletu. Tyto apartmány Slavonice nemají svoji kuchyňku. Lze tento apartmán využít jako jeden dvoulůžkový pokoj s koupelnou a WC.

Společná kuchyně Místo pro společné posezení


Podkrovní apartmán Česká Kanada ve Slavonicích u centra města

Společné vybavení pro hosty

Penzion Česká Kanada Karel Kunc umístěný nedaleko historického centra města poskytuje kvalitní ubytovací služby pro znavené poutníky a má řadu vybavení pro pohodlný pobyt:

  • prostorný plac pro parkování automobilů
  • pergola
  • venkovní sezení s krbem
  • dětský koutek venku na hradní s houpačkou
  • místo pro společenské vyžití

 


Obchodní podmínky

Ceny jsou uvedeny s DPH, Doprava je zdarma po celé ČR přímo na místo určené zákazníkem K ceně palubek se připočítávají 2 kč/m2 jako úhrada poplatku za mýtné.

Penzion Kunc

Penzion Karel Kunc nabízí ubytování v malebné krajině České Kanady ve Slavonicích: www.penzionslavonice.cz.